Serwis firmowy Termetu nagrodzony statuetką Złotego Instalatora

Wiosenna Gala Instalatorów odbyła się 24 maja br. w Warszawie w Muzeum Kolekcji Jana Pawła II. Podczas uroczystości tradycyjnie wręczano statuetki Złotego Instalatora dla Najlepszych za miniony rok. W gronie laureatów konkursu znalazła się również firma Termet.


Gala jest uwieńczeniem konkursu organizowanego przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz Redakcję Polskiego Instalatora. Ideą konkursu jest docenienie firm czynnie działających na rynku branży instalacyjnej. Podczas tegorocznej edycji Termet nagrodzony został za organizację ogólnokrajowego, wszechstronnego i wysoce sprawnego serwisu wyrobów.

Serwis produktów jest podstawą funkcjonowania firmy, dzięki niemu klienci otrzymają nie tylko kompletny system grzewczy, a przede wszystkim pełną obsługę techniczną - począwszy od uruchomień urządzeń, poprzez przeglądy, na naprawach serwisowych kończąc. Dział Serwisu i Szkoleń w firmie Termet to blisko 1 200 Autoryzowanych Instalatorów Firmowych oraz ok. 360 punktów serwisowych skupionych wokół 10 Ośrodków Szkoleniowych zlokalizowanych na obszarze całego kraju (w Tarnobrzegu, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Kielcach, Orońsku, Aleksandrowie Łódzkim, Olsztynie, Gdańsku, Ujściu, Poznaniu) oraz Centrum Szkoleniowego znajdującego się w siedzibie firmy Termet S.A. w Świebodzicach.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami autoryzacyjnymi dla Serwisantów oraz Instalatorów Firmowych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej w strefie Instalatora/Serwisanta w zakładce szkolenia.