PL EN

Wiodący w Polsce producent
urządzeń grzewczych,
firma Termet S.A. zatrudni

REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

na poszczególne obszary działalności:
1. woj. KUJAWSKO-POMORSKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE, POMORSKIE

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy:
  • wiedzy technicznej i znajomości branży gazowych urządzeń grzewczych
  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kategorii B
  • wysokiej kultury osobistej
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży instalacyjno - grzewczej (mile widziane)
Podstawowy zakres zadań obejmuje:
  • sprzedaż produktów wymagających wiedzy technicznej
  • obsługę klientów, w tym instytucjonalnych
  • obsługę przetargów
  • sporządzanie ofert
  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów
  • badanie i analizę rynku pod kątem preferencji nabywczych klientów, oferty konkurencji
Zapewniamy:
  • przejrzysty system wynagrodzeń (umowa świadczenia usług)
  • ciekawą pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • system szkoleń
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • samochód, komputer, telefon w celach służbowych

  Oferty (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:
  kadry@termet.com.pl z dopiskiem PH+REGION do 24 lipca 2017 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)