Końcówka roku przyniosła nam
15.12.2020

kolejne wyróżnienie

Decyzją Kapituły programu Symbol 2020, firma Termet S.A. uzyskała tytuł EuroSymbol Innowacji 2020 – prestiżowe wyróżnienie i nagrodę za wysiłek włożony w nieustającą i ciężką pracę.

Czym jest program Symbol?

Program Symbol 2020, to ogólnopolski program medialny prowadzony od 10 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego” (dodatku do Dziennika Gazety Prawnej) i „Monitora Biznesu” (dodatku do Rzeczpospolitej).

Laureaci

Laureatami konkursu jest wiele znaczących marek, które cechują się innowacyjnością, efektywnością i silną pozycją na rynku a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem. Symbole są wyrazem dotychczasowych działań i osiągnięć - to marki, które stały się reprezentatywne i tożsame z działalnością całej branży. Oznacza to, że uzyskując tytuł EuroSymbol Innowacji 2020, firma Termet S.A. poszerzyła grono najlepszych przedsiębiorstw i instytucji w kraju.

Nagrodę, na ręce Prezesa Termet S.A. Ryszarda Satyły, przekazał Pan Jakub Lisiecki – redaktor naczelny „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego”. Z uwagi na wyjątkowe okoliczności, wręczenie nagrody odbyło się w siedzibie naszej firmy w Świebodzicach.

Dziękujemy za to wyróżnienie!

                  

« powrót