Dziękujemy że byli Państwo z Nami!
24.04.2018

Pod koniec kwietnia firma Termet S.A. miała okazję zaprezentować swoją bogatą ofertę podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Instalacje. Odbywająca się co dwa lata w Poznaniu wystawa jest największym spotkaniem branży instalacyjnej i grzewczej w Polsce i Europie Środkowej. Podczas targów wiodący producenci oraz dostawcy urządzeń mają okazję przedstawić swoje najnowsze produkty oraz najciekawsze rozwiązania techniczne. Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30 000 profesjonalistów z 46 krajów świata - nie inaczej było w tym roku.
 
Na naszym stoisku można było zobaczyć wiele nowości m.in. nagrodzony Złotym Medalem MTP oraz statuetką Lider Instalacji kocioł dużej mocy ECOCONDENS CRYSTAL 100, zmodernizowane kotły kondensacyjne z wbudowanym zasobnikiem: wiszący ECOCONDENS INTEGRA II PLUS oraz stojący ECOCONDENS SOLID PLUS, czy też zestawy pakietowe oparte na kotle kondensacyjnym i zasobniku ciepłej wody oraz akcesoria umożliwiające sterowanie przez Internet. Nie mogło zabraknąć znanych już na rynku urządzeń tj. ECOCONDENS GOLD PLUS czy też ECOCONDENS SILVER. Podczas targów odbyła się również krajowa premiera nowego kotła kondensacyjnego ECOCONDENS SLIM. Inną nowością cieszącą się dużym zainteresowaniem był moduł serwisowy - przygotowany specjalnie z myślą o Autoryzowanych Serwisantach.
 
Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Partnerom Handlowym oraz wszystkim Serwisantom i Instalatorom, którzy w czasie targów odwiedzili nasze stoisko. Cieszymy się że mogliśmy się z Państwem spotkać i już dziś zapraszamy za dwa lata!

  

  

  

  

  

 

« powrót