1. Czym jest „System Talon”?

„System Talon”  to narzędzie, dla Autoryzowanych Instalatorów i Serwisantów firmy Termet, do elektronicznego rejestrowania i zarządzania talonami za pomocą darmowej aplikacji, którą można pobrać na smartfona (android - Sklep Play, iOS - App Store). Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji, to system dostępny jest również z pozycji wyszukiwarki pod poniższym linkiem: serwis.termet.com.pl/talony/
Aby móc korzystać z elektronicznego rozliczania talonów w „Systemie Talon” należy:
  • Zalogować się – jeśli posiadasz konto w „Systemie Serwisowym” termet, korzystaj z „Systemu Talon” używając tego samego loginu i hasła
            ​lub
  • Zarejestrować się – jeśli nie posiadasz konta w „Systemie Serwisowym”  termet – utwórz konto w „Systemie Talon”. Po pozytywnej weryfikacji zostaną nadane uprawnienia do korzystania z systemu rozliczeń talonów.

2. Nowy Talon Premiowy z kodem QR

     a) Jak wygląda i gdzie go znajdę?

Nowy design talonu premiowego, to przede wszystkim uproszczenie jego wizerunku – talon zawiera nazwę i nr seryjny urządzenia, nominał, kod QR oraz datę ważności.
Talon premiowy będzie znajdował się, jak dotychczas, w Książce Gwarancyjnej montowanego urządzenia.

                 

     b) Jak rozliczać nowe talony z kodem QR?

Nowe talony premiowe będzie można rozliczać wyłącznie w „Systemie Talon” poprzez zeskanowanie kodu QR lub ręczne wpisanie danych dotyczących urządzenia do systemu (numer talonu, numer fabryczny urządzenia) oraz uzupełnienie w systemie daty i miejsca montażu urządzenia. Oznacza to, że nowych talonów z kodem QR nie trzeba będzie już odsyłać pocztą tradycyjną do siedziby firmy termet.

Talonami można zarządzać z pozycji aplikacji i wymieniać je na:

  • Gotówkę
  • Nagrody – w systemie znajdziecie aktualny katalog nagród z ich wartościami i dostępnymi rozmiarami. Nagrody można dodawać do „koszyka” do momentu osiągnięcia wartości zeskanowanych talonów. System umożliwia wybranie zarówno ilości, jak również rozmiaru nagrody.

3. Jak rozliczać dotychczasowe talony bez kodu QR?

Dotychczasowe talony, bez kodu QR, będą rozliczane wyłącznie w tradycyjny sposób (pisemne wypełnienie danych na talonach oraz odesłanie ich pocztą tradycyjną do siedziby firmy) do końca grudnia 2020 r.

Talonów bez kodu QR nie można rejestrować i rozliczać w „Systemie Talon”.

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące rozliczania talonów na nowych zasadach:
 
Wymiana talonów na gotówkę:
Katarzyna Dynak
tel. 74 85 41 435
 
Wymiana talonów na nagrody:
Dział Marketingu
tel. 74 85 60 627