PL EN RU

Zadbaj o powietrze, którym oddychasz!
02.02.2017

Skorzystaj z dofinansowania i wymień stary piec węglowy na nowy ekologiczny kocioł kondensacyjny firmy Termet! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z doradcą.

Domowe piece i lokalne kotłownie opalane węglem są głównymi źródłami emisji pyłów, które przy wysokich stężeniach, bardzo negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Alternatywą dla ogrzewania węglowego jest zastąpienie go dużo bardziej przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami proekologicznymi m.in. gazowymi kotłami kondensacyjnymi.

Aby przyczynić się do poprawy jakości powietrza - warto wziąć udział w programach ograniczających niską emisję zanieczyszczeń m.in. KAWKA, PONE i korzystając z dofinansowania pochodzącego ze środków funduszy ochrony środowiska - wymienić swój stary piec na nowe ekologiczne ogrzewanie.

Wymiana pieca wiąże się nie tylko z ochroną środowiska – instalacja nowego kotła gwarantuje niższe rachunki za ogrzewanie w przyszłości, bezpieczne użytkowanie oraz lepszy komfort życia – np. brak obowiązku codziennego noszenia ciężkiego węgla.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania oraz pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia.

« powrót