Menu

Kotły kondensacyjne dla wymagających

23 sierpnia 2023

Kotły kondensacyjne to dziedzina, o której moglibyśmy pisać bez końca. Wciąż rozwijamy nasze technologie i dopracowujemy ofertę produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. W dzisiejszym wpisie zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszym propozycjom, które spełnią nawet najwyższe wymagania.

kotły_kondensacyjne
1. Integra Comfort

Ten gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny wyróżnia się wbudowanym zasobnikiem o pojemności aż 50 l. To kompletny system grzewczy, niezawodny w przygotowaniu ciepłej wody. Zapewnia łatwy dostęp do naczynia kompensacyjnego do c.o. i c.w.u. bezpośrednio po zdjęciu osłony. Pojemny zasobnik gwarantuje stały dostęp do ciepłej wody natychmiast po odkręceniu kranu. Dodatkowo wysoka moc wężownicy zapewnia natychmiastowe podgrzewanie wody w zasobniku, co pozytywnie wpływa na komfort życia jego użytkowników. Urządzeniem można w prosty sposób sterować za pomocą telefonu czy tabletu – wystarczy skorzystać z pakietu do Systemu Termet Comfort. Nowoczesna, wysokosprawna technologia zamknięta w eleganckiej obudowie – polecamy go nawet najbardziej wymagającym inwestorom.

2. Ecocondens Crystal II Plus

Gazowe kotły kondensacyjne EcoCondens Crystal II Plus są przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Jedną z ich głównych zalet jest możliwość łączenia w układy kaskadowe, dzięki czemu z powodzeniem ogrzewają również duże powierzchnie. Z kolei doskonała praca na mocy minimalnej sprawia, że sprawdzają również w mieszkaniach o małej powierzchni. Jak to możliwe? Nie generują strat ciepła – użytkownik płaci tylko za energię, którą faktycznie wykorzystuje, optymalizując rachunki za ogrzewanie. Dodatkowo znaczne obniżenie mocy minimalnej ogranicza liczbę zapłonów, dzięki czemu urządzenia działają płynniej, nie obciążając innych podzespołów kotła. Gwarantuje to długoletnią pracę i bezawaryjność.

3. Ultracichy Ecocondens Nex

Ecocondens Nex służy do ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej. Szeroki zakres modulacji i wysoka sprawność sprawiają, że jest przyjazny nie tylko dla środowiska, ale również dla domowego budżetu. Korzystanie z kotła jest proste dzięki interfejsowi LIN, który umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniem. Jednak tym, co najbardziej wyróżnia Ecocondens Nex spośród podobnych rozwiązań dostępnych na rynku jest dodatkowy system wygłuszania, oparty na innowacyjnych materiałach dźwiękochłonnych. Kocioł jest więc cichy i nie generuje uciążliwego hałasu, który ma wpływ na codzienny komfort życia. Dzięki temu można go z powodzeniem zainstalować w kuchni czy w łazience, jeśli nie dysponujemy oddzielną kotłownią. To idealne rozwiązanie do mieszkań czy domów o niewielkiej powierzchni.

Więcej o kotle Ecocondenc Nex oraz o sposobach ochrony przed hałasem dowiesz się z filmu:

Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Zamknij