Jubielusz 70-lecia działalności
Na końcówkę roku 2015 przypadły liczne uroczystości związane z obchodami Jubileuszu 70-lecia istnienia firmy TERMET – począwszy od wystawy historycznej dotyczącej działalności firmy, poprzez uroczyste spotkanie dla pracowników, a skończywszy na gali jubileuszowej dla najlepszych partnerów biznesowych. 
TERMET laureatem Gepardów Biznesu
TERMET w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - o czym świadczy najnowszy tytuł Gepard Bizensu przyznany przez redakcję Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma" na podstawie analiz dynamiki wartości rynkowej oraz efektywności.
TERMET w świetle nowych dyrektyw EU
Informujemy, że cała gama gazowych kotłów kondensacyjnych znajdujących się w ofercie firmy TERMET realizuje założenia nowych dyrektyw ekologicznych ErP, które weszły w życie 26 września 2015 roku. 
Tytuł Światowa Firma dla firmy TERMET
Zgodnie z tegorocznym rankingiem Instytutu Nowoczesnego Biznesu firma TERMET otrzymała tytuł Światowej Firmy 2014 w II edycji ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest wyróżnienie polskich przedsiębiorstw, osiągających największe sukcesy na rynkach międzynarodowych.
Program do etykiet Periodyk Zapytaj eksperta
19.01

Ecocondens Crystal i Ecocondens Integra – w nowej odsłonie

Dbając o zadowolenie naszych klientów i wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne ulepszyliśmy konstrukcję gazowych kotłów kondensacyjnych z serii Ecocondens Crystal oraz Ecocondens Integra.
Czytaj więcej