Regionalny Kierownik Sprzedaży: woj. mazowieckie, cz. podlaskiego

Grzegorz Garbaciak

T: 539 092 861

E: grzegorz.garbaciak@termet.com.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży: łódzkie

Kamil Milczarek

T: 532 776 036

E: kamil.milczarek@termet.com.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży: woj. lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Artur Jakubczak

T: 602 407 070

E: artur.jakubczak@termet.com.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży: woj. śląskie

Marcin Dzedzyk

T: 511 640 859

E: marcin.dzedzyk@termet.com.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży: woj. małopolskie

Artur Stawiarski

T: 539 264 842

E: artur.stawiarski@termet.com.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży: woj. dolnośląskie, opolskie

Dominik Gusta

T: 668 677 000

E: dominik.gusta@termet.com.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży: woj. pomorskie,

kujawsko - pomorskie, warmińsko - mazurskie

Marcin Marucha

T: 666 845 845

E: marcin.marucha@termet.com.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży: woj. wielkopolskie

Patrycja Młodzieniak

T: 885 252 526

E: patrycja.mlodzieniak@termet.com.pl

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży: lubuskie,

zachodniopomorskie

Dział Sprzedaży

T: 74 854 14 35

E: sprzedaz@termet.com.pl

Cennik PDF
Cennik Excel
Katalog do systemów kaskadowych
Zamknij okno
Informacje o plikach cookies