Drodzy Klienci, Serwisanci, Instalatorzy!
25.03.2020

Prace serwisowe i montażowe mogą być bezpieczne! Nie rezygnujcie z nich! Kliknijcie i przeczytajcie

Mimo zagrożeń i trudności wynikających z rozprzestrzeniania się koronawirusa, wszyscy jednak musimy funkcjonować w tej nietypowej dla nas sytuacji.

Zdajemy sobie sprawę, że wykonywanie usług posprzedażowych związanych z montażem, serwisem oraz naprawą naszych urządzeń może budzić wiele obaw, dlatego też w trosce o Państwa bezpieczeństwo udostępniamy oraz propagujemy materiały informacyjne stworzone przy współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych. Przestrzeganie instrukcji w nich zawartych jest niezmiernie ważne zarówno ze względu na ochronę zdrowia pracowników i klientów, jak również pod kątem wsparcia działalności usługowej.

Pamiętajmy, że wykonywanie wspomnianych usług może być bezpieczne przy zachowaniu przez obie strony odpowiednich środków ostrożności i zasad higieny. Najważniejsza jest jednak wzajemna komunikacja oparta na prawdziwych informacjach.  

Nie rezygnujemy z zamawiania i wykonywania usług – przestrzegajmy jednak poniższych zasad, aby były one dla obu stron bezpieczne.

Zalecenia dla Klientów

Zalecenia dla Serwisantów i Instalatorów

« powrót