Dziękujemy za zaufanie!
24.06.2020

Termet laureatem tytułu Dobra Marka 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma, który jest potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów, zaufania jakimi darzą nas Klienci oraz renomy marki Termet.
 
Każda nagroda branżowa jest powodem do dumy, ale to wyróżnienie jest dla nas niezwykle wyjątkowe, ponieważ na jego przyznanie mieli realny wpływ sami Użytkownicy naszych urządzeń. W wyniku przeprowadzonej wnikliwej analizy rynku i badań konsumenckich (w tym między innymi ankiety telefoniczne i internetowe oraz wywiady bezpośrednie) ankietowane osoby wskazały Termet jako markę wartą zaufania. Wraz z opinią klientów na przyznanie tytułu Dobra Marka 2020 wpłynęła także pozycja rynkowa i siła marki oraz jakość oferowanych przez nią usług i produktów.
 
Oprócz tytułu Dobra Marka przyznano nam również dodatkowe, specjalne wyróżnienie: Polska Dobra Marka 2020.  Nagrodę tę otrzymują firmy z długoletnią tradycją, ugruntowaną pozycją rynkową i powszechną rozpoznawalnością, niezmiennie wysoką jakością produktów i usług oraz długoletnim zaufaniem odbiorców.
 
Dziękujemy Wam za zaufanie, którym nas obdarzyliście!

        

« powrót