Kotłownie gazowe dużej mocy – osprzęt do systemów kaskadowych

20 lutego 2024

Wiele modernizowanych kotłowni opiera się o gazowe kotły kondensacyjne. Same urządzenia to jednak nie wszystko. Równie istotny jest także odpowiednio dobrany osprzęt, który ułatwia montaż, a także zapewnia prawidłową pracę całej kotłowni. Oto wskazówki, które ułatwią wyposażenie kotłowni w nowoczesne i pomocne rozwiązania.

Więcej

Kotły gazowe wracają do gry

2 listopada 2023

Napięta sytuacja geopolityczna i związana z nią niepewność sprawiła, że kotły gazowe przez jakiś czas przeżywały spadek popularności. Obecnie jednak ta tendencja zdaje się odwracać – o czym świadczą między innymi dane programu Czyste Powietrze. Bezpieczeństwo inwestycji, stosunkowo niskie koszty zakupu i eksploatacji – to czynniki, które przekonują wielu konsumentów, by wybrać właśnie to źródło ciepła.
Więcej

Kotły gazowe dużej mocy – odpowiedź na problemy spółdzielni mieszkaniowych

17 października 2023

Uzależnienie od miejskich ciepłowni, wysokie koszty ogrzewania, nieekologiczne źródła ciepła, które należy wymienić… Te problemy dotyczą wielu spółdzielni mieszkaniowych. Ich rozwiązaniem może być instalacja nowoczesnych kotłów gazowych dużej mocy. Przykład? Realizacja firmy Termet w Świebodzicach. 

Więcej

Kotły kondensacyjne dla wymagających

23 sierpnia 2023

Kotły kondensacyjne to dziedzina, o której moglibyśmy pisać bez końca. Wciąż rozwijamy nasze technologie i dopracowujemy ofertę produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. W dzisiejszym wpisie zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszym propozycjom, które spełnią nawet najwyższe wymagania.
Więcej

Ecocondens Gold Plus i system LAS

14 lipca 2023

Kotły z serii Ecocondens Gold Plus to nowoczesne urządzenia, które pozwalają w sposób komfortowy, a jednocześnie przyjazny dla środowiska ogrzewać pomieszczenia i wodę użytkową. W tym artykule przybliżamy funkcje kotłów i możliwość ich współpracy z innymi rozwiązaniami, między innymi z systemem LAS. Więcej

Pamiętaj o przeglądzie

3 lipca 2023

Pamiętaj o przeglądzie! Co dzieje się z zaniedbanymi urządzeniami?

W codziennym pośpiechu, natłoku obowiązków i bodźców łatwo zapomnieć o przeglądzie kotła kondensacyjnego czy instalacji. Warto jednak wpisać tę czynność do kalendarza. Dlaczego? O tym w poniższym artykule.

Więcej

Systemy kominowe

19 czerwca 2023

Do prawidłowego działania kotła kondensacyjnego konieczne jest dobranie właściwego układu powietrzno-spalinowego. Wybierając przewody należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Przybliżamy je w poniższym wpisie.

Więcej

Regulacja temperatury – tryb lato/zima i obsługa kotła Ecocondens Gold Plus

5 czerwca 2023

Poznaj najważniejsze funkcje kotła Ecocondens Gold Plus i samodzielnie zarządzaj jego pracą. Wszystkie potrzebne informacje zawarliśmy w poniższym artykule. Przyjemnej lektury!

Więcej

Jakie korzyści daje kocioł z wbudowanym zasobnikiem?

23 marca 2023

W każdym wpisie staramy się dzielić wiedzą, która pomoże wybrać właściwe źródło ciepła, które zapewni jak największy komfort użytkownikom. Dziś podejmujemy temat kotłów z wbudowanymi zasobnikami ciepłej wody. Co warto o nich wiedzieć?

Więcej

Czy kocioł może współpracować z zasilaczem awaryjnym UPS?

23 marca 2023

Jak zabezpieczyć kocioł na wypadek przerw w dostawie prądu? Co warto wiedzieć o zasilaczu awaryjnym UPS? Jak dobrać zasilacz do kotła? Kiedy warto poprosić o pomoc specjalistę? Oto kilka przydatnych porad.
Więcej

Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Zamknij