Menu

Układy hybrydowe w centrum zainteresowania: Termet podsumowuje Targi Grupy SBS

27 maja 2024

Targi organizowane przez Grupę SBS są już za nami.  Podczas tegorocznej edycji wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem wielu producentów oraz instalatorów. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć polskiego producenta urządzeń grzewczych – firmy Termet S.A.

Więcej

Odwiedź Termet na Targach Grupy SBS!

21 maja 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli odwiedzić naszego stoiska na Targach Grupy SBS. Wydarzenie trwa do jutra – to więc ostatnia okazja do tego, by dowiedzieć się więcej o naszych produktach. Do zobaczenia!

Więcej

Termet i SPiUG na 7. Konwencji Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego

22 kwietnia 2024

3 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 7. edycja konwencji branżowej organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych SPIUG oraz Związek Pracodawców Hurtowni Instalacyjno-Grzewczych ZHI. Nie mogło nas na niej zabraknąć – zachęcamy do odwiedzania stoiska Termet i SPIUG.

Więcej

Niższe ceny: zmiana taryfy na sprzedaż gazu

5 marca 2024

Taryfa na sprzedaż gazu dla gospodarstw domowych i innych tzw. odbiorców uprawnionych przez spółkę PGNiG Obrót Detaliczny, została zmieniona na wniosek Regulatora. Dotychczas wynosiła ona 318,14 zł/MWh. O ile spadną ceny? O tym w poniższym artykule.

Więcej

Zmiany w ogrzewnictwie – interpretacja przepisów

29 lutego 2024

Zielona transformacja powoduje szereg zmian w przepisach dotyczących branży grzewczej. Szczególnie zeszły rok był pod tym względem burzliwy. Co warto wiedzieć o zmianach dotyczących tego sektora? W jakim kierunku będzie się rozwijać ogrzewnictwo? Na te pytania odpowiada Janusz Starościk, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych.

Więcej

Zapytaliśmy Chat GPT o rolę AI w rozwoju branży grzewczej. Oto odpowiedź

13 lutego 2024

Sztuczna inteligencja. To sformułowanie odmieniane ostatnio przez wszystkie przypadki. Eksperci analizują, jak AI przyczyni się do zmiany naszego życia w wielu obszarach. Czy może odmienić także branżę grzewczą? Zapytaliśmy o to popularny Chat GPT. Oto wyniki tego eksperymentu.Więcej

TESTER dołącza do TERMETU w ramach Grupy Kapitałowej Ferro

25 stycznia 2024

Z dniem 28 grudnia 2023, firma TERMET S.A. przejęła „TESTER” Sp. z o.o., specjalizującą się w dziedzinie automatyki. To strategiczne połączenie umożliwi jeszcze skuteczniejsze świadczenie innowacyjnych usług oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań grzewczych. Łączące się Spółki pozostają częścią Grupy Kapitałowej Ferro.

Więcej

Niższe rachunki i niezależność – w Strzegomiu powstają nowe kotłownie

17 stycznia 2024

W 2022 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach rozpoczęła realizację procesu zabezpieczania dostaw ciepła w administrowanych przez siebie budynkach w Strzegomiu. Właśnie trwają prace nad otwarciem kolejnych 7 kotłowni. Dotychczasowe analizy dowodzą, że zmiana ogrzewania pozwoliła uzyskać oszczędności rzędu 60%! Cieszymy się, że możemy być częścią tej inwestycji. Więcej

Ekologiczne ogrzewanie c.w.u. Case study: Wspólnota Mieszkaniowa w Wejherowie

19 grudnia 2023

Dostarczanie c.w.u. w spółdzielniach mieszkaniowych to temat, który nie tylko dotyczy komfortu mieszkańców, ale również ma istotny wpływ na koszty eksploatacji budynków. W dzisiejszych czasach efektywność energetyczna staje się coraz ważniejszym aspektem życia społecznego. Wiele spółdzielni decyduje się na rewitalizację swoich systemów grzewczych. Jedną z nich jest wspólnota w Wejherowie, która zainwestowała w urządzenia Termet.  

Więcej

Wpływ inflacji na rynek energetyczny w Polsce

30 listopada 2023

Inflacja to słowo odmieniane w mijającym roku przez wszystkie przypadki. Nie bez znaczenia jest również jej wpływ na branżę grzewczą. Jak oceniają go eksperci? Jakich obszarów dotyka? W jaki sposób można zniwelować jej skutki? Przeczytaj o tym w naszym artykule.
Więcej

Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Zamknij