Menu

Pompy ciepła dużej mocy

31 lipca 2023

Pompy ciepła powietrze-woda stają się coraz popularniejszym źródłem ciepła nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w przypadku większych obiektów mieszkalnych, przemysłowych, magazynowych, czy usługowych. Co warto wiedzieć o pompach ciepła dużej mocy? Jakie rozwiązania z oferty Termet odpowiadają na potrzeby wielkopowierzchniowych budynków? 

Pompy ciepła powietrze-woda są coraz częściej stosowane – nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również – w spółdzielniach mieszkaniowych, hotelach, szkołach czy obiektach przemysłowych. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na uzyskanie energetycznej niezależności (jeśli na przykład są połączone z panelami fotowoltaicznymi), są przyjazne dla środowiska i wygodne w użytkowaniu. Co warto wiedzieć o pompach ciepła dużej mocy?

Zielone ciepło

Nie jest tajemnicą, że znaczną część zanieczyszczeń emitują do atmosfery obiekty przemysłowe, handlowe i użyteczności publicznej, w których do ogrzewania służą często przestarzałe urządzenia o niskiej sprawności. Aby ograniczyć ten problem, warto zastanowić się nad wymianą źródła ciepła na bardziej ekologiczne i wydajne. Pompa ciepła dużej mocy świetnie sprawdza się w tej roli. Jest ona łatwa w montażu, właściwie bezobsługowa, a także – daje możliwość obniżenia rachunków za ogrzewanie. Co więcej, pompy ciepła dużej mocy można łączyć w kaskady, jeśli potrzeba wygenerowania większej ilości ciepła. 

Pompy ciepła dużej mocy Termet

Spełniamy najróżniejsze oczekiwania w zakresie wysokoefektywnej i ekologicznej techniki grzewczej, dlatego rozszerzyliśmy ofertę o nowoczesne pompy ciepła dużej mocy:

  • Termet HEAT POWER 35
  • Termet HEAT POWER 45
  • Termet HEAT POWER 70.

Pompy te stanowią kompleksowe rozwiązanie, ponieważ nie tylko mogą ogrzewać pomieszczenia, ale również chłodzić. Ich istotną zaletą jest możliwość łączenia w kaskady, co zapewni możliwość wykorzystania ich do naprawdę dużych obiektów zarówno nowo wybudowanych, jak i tych modernizowanych. 

Sprawdź naszą ofertę!

https://www.termet.com.pl/kategoria/produkty-oze/20 

Więcej o pompach ciepła dowiesz się z naszego kanału na YouTube:


Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
Zamknij